Kartotéka, nepostradatelná součást některých pracoven

Kartotéka, nepostradatelná součást některých pracoven

K většině kancelářského vybavení patří i kartotéky. Ty však uvítají především všechny ordinace lékařů, zde jsou naprosto nepostradatelné. Umožní mít karty pacientů srovnané přesně podle abecedy a neztrácet drahocenný čas pracným hledáním.  Kartotéky však ocení i mnohé úřady, zkrátka se uplatní všude tam, kde potřebují mít určité dokumenty přehledně srovnané, ale zároveň ihned připravené k použití.

desky

Ideální jsou kartotéky kovové, musí totiž vydržet každodenní zátěž a nepoškodit se. Provedení je opravdu kvalitní. Samozřejmé je i celkové vysouvání zásuvek, aby bylo možné se dostat pohodlně ke všem vašim dokumentům. Potěší vás i nosnost zásuvek, která činí 40kg.

Nejlepší službu vám poskytne ta kovová

Máte-li pocit, že kovová kartotéka je nevzhledná, mýlíte se. V naší nabídce máte možnost vybrat si z několika barevných provedení https://www.b2bpartner.cz/kancelarsky-nabytek/zasuvkove-kartoteky/kovove-kartoteky/, která vás doslova okouzlí. Snadno se tedy přizpůsobí i barevnějším místnostem.

Vybírat můžete z několika typů:

·         Jednořadové
·         Dvouřadové
·         Dvouzásuvkové
·         Třízásuvkové
·         Čtyřzásuvkopé
·         Pětizásuvkové

Vaše dokumenty budou v naprostém bezpečí

Pátráte-li, jak jsou tyto kartotéky chráněny proti nechtěným očím, tak už nemusíte. Jsou vybaveny centrálním cylindrickým zámkem a speciální vložkou, která při zamčení jednoho zámku zajistí, že žádná ze zásuvek nepůjde vysunout dříve, než po opětovném odemčení zámku.

záložky
Pro větší přehlednost můžete v našich kartotékách využít i speciální zásuvkové děliče nebo dokonce i závěsné složky. Záleží jen na vás, jaký způsob je pro vás nejpraktičtější a s čím se vám bude nejlépe pracovat.

Zaručit vám však můžeme opravdu vysokou kvalitu všech nabízených produktů, o čemž vás jistě přesvědčí i poskytovaná záruka 7 let. Tak na nic nečekejte a pořiďte si i vy kartotéky právě u nás.